Atelier Mariposa - Logotype
Urządzenia Body Space

Urządzenia Body Space Vacu Therm i Infrared

 

Połączenie technologii VACUM i INFRARED ( podczerwieni) gwarantuje podczas treningu czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i cellulitu w porównaniu do tradycyjnego treningu aerobowego. Szybsze spalanie tkanki tłuszczowej możliwe jest dzięki efektowi zwiększonego ukrwienia dolnych partii ciała (brzuch, pośladki, uda), które podczas treningu przebywają w wyizolowanej specjalnym pasem uszczelniającym komorze podciśnieniowej. Dodatkowo promieniowanie podczerwieni- InfraRed wykorzystane zostało do walki z nadwagą, bowiem pozwala na błyskawiczne rozgrzanie tkanek i mięśni wzmagając przy tym krążenie i metabolizm. Metoda ta znacznie przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję celullitu i poprawia wygląd skóry. Zapewnia również występujący w przy temperaturze 35-45 stopni Celsjusza zdrowy efekt pocenia, który przyśpiesza usuwania z organizmu szkodliwych substancji i toksyn.

 

Bieżnia Body Space Vacu Therm Q1

 

Wykorzystuje w swoim działaniu najnowsze, rewolucyjne osiągnięcia techniki – promieniowanie podczerwieni, które wielokrotnie zwiększa efekty wysiłku fizycznego i pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów w krótszym czasie. InfreRed to nowatorska metoda odchudzania polegająca na błyskawicznym rozgrzewaniu tkanek i mięśni, wzmagając przy tym krążenie i metabolizm, przyśpieszając spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, a w ostateczności dająca efekt odchudzania.

Działanie promieniowania podczerwieni powoduje, że organizm łatwiej wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz, cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne, mobilizuje siły obronne naszego organizmu, wzmacnia układ immunologiczny. Pomaga również wiązać wolne rodniki, powodując efektywne oczyszczanie organizmu. Pod wpływem ciepła poprawia się krążenie krwi, skóra wydala zanieczyszczenia i martwe komórki, a przez to staje się bardziej jędrna i gładka.

Skutkiem tego jest zwiększenie przepływu krwi i lepsze dotlenienie i ukrwienie tkanek. Tlen jest lepiej doprowadzany do komórek ciała.

To powoduje odprężenie, redukuje bóle mięśniowe i przyspiesza procesy leczenia. Dzięki wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni (zdecydowany marsz) oraz podciśnieniu panującemu w kapsule dochodzi do polepszenia krążenia krwi głównie w miejscach najbardziej narażonych (brzuch, uda, pośladki) na powstawanie cellulitu.

Czas treningu 30 min

 

Body Space Vacu Therm Q1 Rower Leżący,

 

jest urządzeniem do treningu fitness, które ze względu na charakterystyczną pozycję leżącą, przyjmowaną podczas treningu, polecane jest przede wszystkim osobom cierpiącym na bóle plecówi rozmaite scho­rze­nia kręgosłupa.

​Body Space Vacu Therm Q1 Rower Leżący, jest odpowiedni również dla ludzi otyłych, dla których pozycja tradycyjna na rowerze pionowym, stanowi zbyt duże obciążenie i dla tych którym jazda na pionowym rowerze wydaje się być mało kom­fortowa.

​W urządzeniu Body Space Vacu Therm Q1 Rower Leżący dobroczynna moc podciśnienia i podczerwieni została połączona w celu maksymalnej intensyfikacji wysiłku fizycznego i osiąganych efektów. To unikalne połączenie stwarza nieosiągalne do tej pory możliwości redukcji cellulitu, utraty zbędnych kilogramów i ogólnej poprawy wyglądu. Utrzymywanie prawidłowej postawy ciała w trakcie ćwiczenia wzmacnia również mięśnie brzucha, grzbietu, dzięki czemu wysmuklamy talię.

Czas treningu 30 min

 

Steper Infrared Power

 

jest urządzaniem symulującym stawianie kroków w sposób najbardziej zbliżony do naturalnego, zgodnego naturalną motoryką ludzkich ruchów. Pomaga doskonale wymodelować sylwetkę, ponieważ angażuje podczas treningu o wiele większą liczbę mięśni. Nie tylko mięśnie dolnych partii Twego ciała jak uda, pośladki i łydki, ale również ręce, klatkę piersiową, plecy, czy ramiona, a przy tym ćwiczenia fizyczne wspomagane są przez technologię podczerwieni „Infrared”. Takie połączenie gwarantuje pod­czas treningu czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i cellulitu w porównaniu do tradycyjnego treningu aerobowego.

​Działanie promieniowania podczerwieni powoduje, że organizm łatwiej wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne, mobilizuje siły obronne naszego organizmu, wzmacnia układ immuno­logiczny.

Czas Treningu 30 min

 

EFEKTY Po Urządzeniach Vacu Therm i Infrared

 

likwidacja cellulitu

przyśpieszenie przemiany materii – spalanie kalorii. Podniesienie temperatury ciała o 1 stopień, oraz lepsze ukrwienie w dolnych partiach ciała powoduje przyśpieszenie przemiany materii o 40%.

szybkiego spalania tkanki tłuszczowej (uda, brzuch, pośladki). Maksymalne przyśpieszenie krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej powoduje dwukrotne przyśpieszenie procesów przemiany materii. Efektem czego jest szybka utrata zbędnych kilogramów oraz cellulitu.

wyszczuplanie i wymodelowanie sylwetki

poprawy ukrwienia (skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna)

polepszenia kondycji fizycznej

poprawy krążenia i poprawa działania układu limfatycznego

szybkiego usuwania toksyn i substancji szkodliwych z organizmu w wyniku maksymalnie intensywnego pocenia się.

likwidacja zespołu „zimnych stóp”

poprawa samopoczucia poprzez wyzwolenie hormonów szczęścia podczas sesji treningowej

poprawy kondycji układu sercowo-naczyniowego – zwiększenie częstotliwości akcji serca do wartości jakie osiągane są u ludzi intensywnie uprawiających ćwiczenia fizyczne,

działanie przeciwbólowe – działa przeciwbólowo, ogólnoustrojowo w leczeniu urazów oraz przewlekłych dolegliwości pochodzenia neurologicznego i reumatoidalnego.

opóźniania procesów starzenia się skóry (Antyaging)– rewelacyjne efekty w procesie opóźniania starzenia się skóry. Dzięki promieniom podczerwonym, podczas naświetlań dochodzi do pobudzenia produkcji kolagenu w skórze.

Rollmasaż BODY ROLL

 

to sprawdzony sposób na jędrną sylwetkę, na stałe obecny w masażu odchudzającym i limfatycznym. Polega na masowaniu całego ciała za pomo­cą drewnianych, charakterystycznie wyprofilowanych rolek.

Zabieg rewitalizującego zdrowotno-kosmetycznego masażu ciała z udziałem promieniowania podczerwonego ma na celu m.in. wspomaganie modelowania wybranych partii ciała a przede wszystkim bioder, ud, talii i brzucha. Wspomaga również proces odchudzania, walkę z cellulitem i utratą jędrności skóry oraz profilaktykę rozstępów, ponadto ogólnie poprawia samopoczucie.

Jakie jest działanie masażu limfatycznego na organizm?

Masaż wykonywany na urządzeniu BODY ROLL pobudza układ limfatyczny do pracy, co z kolei powoduje wzmożone zapotrzebowanie organów na tlen i substancje odżywcze. Dzięki podwyższeniu przepustowości naczyń limfatycznych szybkość krązenia limfy wzrasta, co przyspiesza i ułatwia wydalanie z organizmu substancji toksycznych i zbędnych produktów przemiany materii. Substancje budulcowe oraz witaminy powracają do krwiobiegu a toksyny wydalane są wraz z moczem. Dostarczone do komórek tłuszczowych odżywki i substancje odżywcze umożliwiają ich szybsze spalanie oraz redukcję masy.

EFEKTY ĆWICZEŃ:

Poprawa krążenia krwi

Poprawa krążenia limfy

Dogłębne rozbicie tkanki tłuszczowej

Modelowanie sylwetki

Lepsze ujędrnienie tkanek

Zmniejszenie dolegliwości bólowych

Zmniejszenie zespołu napięcia przedmiesiączkowego

Poprawa samopoczucia

Łagodzenie stresu

Usunięcie toksyn z organizmu

Rewitalizacja organimu

Redukcja masy ciała

Jędra skóra

Zniwelowanie cellulitu

 

Czas zabiegu 30 min

 

Drenaż Limfatyczny

 

Drenaż limfatyczny to masaż ciała pobudzający krążenie krwi i limfy. Drenaż możesz wykonać, gdy chcesz pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki, ujędrnić skórę, pozbyć się uczucia ciężkości nóg.

W wyniku stymulacji odpowiednich punktów na ciele następuje lepsze odżywienie, poprawa pracy komórek oraz odpowiednia regulacja krążenia krwi jak i funkcjonowania organów wewnętrznych. Masowana/drenowana skóra jest jędrna i elastyczna. Poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach. Celem drenażu jest usprawnienie przepływu chłonki w układzie limfatycznym (dlatego jest tak ważny w leczeniu zapobieganiu cellulitu) - zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, zwłaszcza w obrębie kończyn dolnych i pozwala pozbyć się efektu zimnych stóp.

 

Czas zabiegu od 30 min

 

Lampa Kolagenowa New Age, to najskuteczniejsza terapia przeciwzmarszczkowa, jakią możesz zastosować. Jest to jedyna naturalna, nieinwazyjna kuracja, dzięki której możesz całkowicie bezinwazyjnie pozbyć się zmarszczek i poprawić jakość swojej skóry!

Podczas terapii Collagen NEW AGE nie wykorzystuje opalającego promieniowania UV, ani promieniowania laserowego, lecz emituje fale świetlne o długości 633 nanometrów istniejące w zakresie widma światła widzialnego. Widoczne różowe światło, jest ciepłe i przyjemne oraz posiada działanie relaksujące, a przez swoje oddziaływanie na komórki ludzkiej skóry, stymuluje właściwy dla każdego organizmu proces biosyntezy. Wnika do skóry na głębokość nawet 10 milimetrów. Dawka promieniowania docierając do głębszych warstw stymuluje odbudowę kolagenu i elastyny w skórze. Odbudowa utraconego kolagenu i elastyny z zastosowaniem terapii COLLAGEN NEW AGE, jest procesem wymagającym czasu i nieco cierpliwości od osoby poddającej się temu procesowi, bo oddziałuje na naturalne mechanizmy obronne organizmu, zachodzące w tkance skórnej. Proces taki nie może być gwałtowny i szybki, jednak jego efekty są znakomite.

 

Efekty stosowania Collagen NEW AGE:

· Skuteczne zahamowanie procesu starzenia

· Efekt liftingu – skóra staje się jędrna i sprężysta

· Rozjaśnienie przebarwień

· Zmniejszenie blizn, rozstępów, cellulitu

· Skóra staje się odporniejsza i szybciej się goi

· Łagodzenie objawów trądziku

· Oczyszczanie i detoksykacja skóry

· Leczenie alergii

Czas zabiegu od 20 min